Contact details

Address Mail address Email
Lumo Library
Urpiaisentie 14
01450 Vantaa
Lumo Library
PO box 20
01030 VANTAA
yhzb.xvewnfgb#inagnn.sv

Phone numbers

Department Number
Customer service 043 825 1305
päiväkotiyhteystyö: Anneli Outinen (anneli.outinen at vantaa.fi) 043 825 1305
Alakouluyhteistyö: Krista Kettunen (krista.kettunen at vantaa.fi) 043 825 1305
Yläkouluyhteistyö: Lotta Autio (lotta.autio at vantaa.fi) 043 825 1305
erikoiskirjastovirkailija, Ida Martikainen (ida.martikainen at vantaa.fi) 040 186 1536
Tapahtumat ja viestintä: Hanna Lehtonen (hanna.lehtonen at vantaa.fi) 043 825 1305
palveluesimies Anne Bürkland (anne.burkland at vantaa.fi) 043 825 6706
Alakoulun vinkkaukset Maarit Kaakinen (maarit.kaakinen at vantaa.fi) 043 825 1305
Oletussähköposti lumo.kirjasto@vantaa.fi