Kemin kaupunginkirjasto

Contact details

Address Mail address Email
Kemin kaupunginkirjasto
Marina Takalon katu 3
94100 Kemi
Kemin kaupunginkirjasto
94100 KEMI
kirjasto@kemi.fi

Phone numbers

Department Number
Neuvonta ja asiakaspalvelu 016 258 252
Kaukopalvelu 016 258 252
Lainojen uusinta ja asiakaspalvelu 016 258 253
Lasten ja nuorten osasto 040 142 9363

Staff

Name Job title Contact details
Hilkka Heikkinen hilkka.heikkinen@kemi.fi 040 845 5793
Liisa Hyvärinen liisa.hyvarinen@kemi.fi 050 427 5622
Satu Keränen satu.keranen@kemi.fi 040 630 7063
Anne Kilpeläinen anne.kilpelainen@kemi.fi 016 258 253
Pia Kusmin pia.kusmin@kemi.fi 040 630 3416
Ilkka Leinonen ilkka.leinonen@kemi.fi 050 433 6526
Esko Nousiainen esko.nousiainen@kemi.fi 040 487 3162
Päivi Pahkasalo paivi.pahkasalo@kemi.fi 040 631 2801
Jukka Pietilä jukka.pietila@kemi.fi 050 427 5624
Leena Pitkänen leena.pitkanen@kemi.fi 040 734 2146
Kirsti Portti kirsti.portti@kemi.fi 016 258 253
Marjut Rosenberg marjut.rosenberg@kemi.fi 040 865 9074
Sinikka Saarenpää sinikka.saarenpaa@kemi.fi 040 142 9363
Eija Saonegin eija.saonegin@kemi.fi 016 258 253
Johanna Urpunen johanna.urpunen@kemi.fi 016 258 253
Seija Väätäjä seija.vaataja@kemi.fi 016 258 253
Kari Åkerman kari.akerman@kemi.fi 050 364 5846